Systémy

 
Air to breath

Vzduchotechnika

Divízia vzduchotechnika ponúka komplexné riešenia, ktoré zvyšujú komfort ľuďom v prostredí budov. Naše realizácie zahŕňajú zákazky všetkých veľkostí, od rodinných a obytných domov, cez drobné prevádzky, priemyselné haly, administratívne budovy až po nákupné, či športové centrá.

Air to warm

Vykurovanie

Divízia vykurovanie ponúka komplexné služby od návrhu projekciu, dodávku a inštaláciu vykurovacích systémov pre tepelnú pohodu a maximálny komfort užívateľa.

Air to cool

Klimatizácie

Komplexná dodávka a montáž klimatizačných systémov pre kancelárie, rodinné domy a serverovne. Naša ponuka zahŕňa taktiež VRV systémy pre veľké administratívne komplexy, priemyselné haly, nákupné centrá a bytové komplexy.

Air for life

Ekologické riešenia

Eco-friendly riešeniam sme sa venovali skôr ako to bolo „trendy”. Možno preto, že sme obklopení panenskou prírodou, presadzujeme, že technológie a inovácie musia byť ohľaduplné k prostrediu. Koniec koncov, nechceme dodávať čerstvý vzduch do Vašich priestorov na úkor prírody.

Air for inovation

Inovácie

Inováciami sa nezaoberáme iba v rámci našej rodinnej firmy. Naša posadnutosť čistým vzduchom nás donútila obrátiť sa na najlepších ľudi z rozličných odvetví, od výskumníkov, vedcov, enviromentalistov po IT špecialistov. Naše dlhoročné poznatky pretavíme do odporúčaní pre Váš projekt.

Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať